Jak działa okno oddymiające?

0
8613
Okno oddymiające
Okno oddymiające

Polecamy zapoznać się z ofertą firmy. Kliknij w odnośnik i korzystaj https://cbdart.pl/product-category/olejki-ekstrakty-cbd/. Warto i polecamy.

Firma ALFA-SYSTEM specjalizuje się w produkcji okien do systemów oddymiania.
System okien oddymiających działa na zasadzie współpracy elektrycznych napędów z oknami oddymiającymi  umieszczonymi albo w dachu budynku (okna oddymiające dachowe), albo w jego ścianach (okna oddymiające ścienne). System oddymiania uaktywnia się dzięki zintegrowanej czujce dymu lub po naciśnięciu specjalnego przycisku oddymiania.

Okna i klapy oddymiające mają za zadanie umożliwić płynny przepływ dymu i trujących gazów, z obszarów dotkniętych pożarem na zewnątrz obiektu. W związku z tym, orientacja zagrożonych ludzi w poszukiwaniu wyjść ewakuacyjnych staje się znacznie ułatwiona, co znacząco zmniejsza, zwykle panujące w takich sytuacjach chaos i panikę. Zastosowanie systemu oddymiającego w dużym stopniu przyczynia się do szybkości i powodzenia akcji gaśniczej przeprowadzanej przez Straż Pożarną, bowiem klarowność powietrza, bez ograniczającego widoczność dymu umożliwia szybką lokalizację źródła pożaru i skuteczne zapobieganie jego rozprzestrzeniania się.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy: http://www.alfa-system.info/okno-oddymiajace/

  Nokia 3310 wraca na rynek.