Zdrowie i świeżość pasją KitchenAid

0
1156
Power Plus KitchenAid
Power Plus KitchenAid

Polecamy zapoznać się z ofertą firmy. Kliknij w odnośnik i korzystaj https://imchex.com/. Warto i polecamy.

Odkryj własny perfekcyjny mix: wybierz blender KitchenAid pod kątem swoich preferencji i potrzeb zdrowotnych

Firma KitchenAid, ze swoją ofertą blenderów wychodzi naprzeciw wszystkim zabieganym, prowadzącym aktywne życie, a przy tym uznającym znaczenie zdrowej diety.Jest to propozycja dla tych, którym brakuje czasu na przygotowanie domowych posiłków, ale ceniących świeże i pożywne jedzenie przyrządzane z sezonowych składników. To także urządzenia dla rodzin, które potrzebują sposobu na szybkie i łatwe przygotowanie codziennych posiłków i dzięki temu mogą wygospodarować dodatkowy czas na inne rodzinne aktywności.

Domowe Centrum Zdrowego Żywienia

BLENDER ARTISAN POWER PLUS (5KSB8270)

Jeżeli jesteś fanem diety RawFood i zawsze chciałeś móc wszystko rozdrobnić do kremowej postaci, będąc pewnym osiągnięcia doskonałych wyników i wydajności, to nowy w ofercie Blender KitchenAid Power Plus Artisan zachwyci cię i nie zawiedzie. To najmocniejszy spośród blenderów dostępnych na rynku, który specjalnie wyprofilowane stalowe ostrze napędza silnikiem o niespotykanej w domowych urządzeniach mocy 3,5 koni mechanicznych. Dzięki temu urządzenie błyskawicznie radzi sobie z mrożonymi owocami, czy włóknistymi szparagami, zblenduje również orzechy na masło i twarde zboża na mąkę.

Unikalną cechą jego działania jest fakt, iż rozdrabnia blendowane składniki do tego stopnia, że przecina błony ich komórek, uwalniając z nich mikroelementy i antyoksydanty zbawienne dla zdrowia. Umożliwia to przyswojenie maksymalnej ilości składników odżywczych niezbędnych do życia, przy tym bez utraty cennego błonnika.

Blender Power Plus robi wrażenie nie tylko swoją siłą. Cztery wbudowane programy: do koktajli, soków, zup i samooczyszczania, oszczędzają mnóstwo czasu, podczas gdy jedenaście zmiennych prędkości i przycisk pulsacyjny, pozwalają na różnorodne sposoby przygotowania. Rewelacją modelu Power Plus, jest możliwość uzyskania w 5 minut gorącej, aksamitnej zupy, którą jego termiczny kielich o podwójnych ściankach, zachowa dłużej ciepłą.Szybko i perfekcyjnie powstają posiłki służące zdrowemu odżywianiu.

Blender Domowego Szefa Kuchni

BLENDER DIAMENT (5KSB1585)

Smakoszom z pasją oraz zwolennikom szybkiego, wydajnego i łatwego blendowania, Blender Diament przypadnie do gustu. Jego wysmukły i wytrzymały, specjalnie wyprofilowany kielich 1,75L, z niewielkim dnem w kształcie karo i zintegrowane z nim ostrze, pozwalają wytworzyć potężny wir blendowanych składników, krążących od dna z wirującym ostrzem – do góry i z powrotem.

Nie trzeba używać tampera, żeby tak powstające, pełne witamin koktajle, były doskonale gładkie. Zatrzaskowa pokrywa i ekstra powolny start pod przyciskiem blendowania gorących składników, pozwala kucharzowi bezpiecznie przygotowywać pożywne, kremowe zupy. Mocny silnik z elektroniczną kontrolą Intelli-Speed utrzymuje zadaną prędkość, dostosowując moc miksowania do rodzaju produktu znajdującego się w kielichu. Łatwo przygotujesz: od śniadaniowych smoothies, po kremową zupę, sos i deser do obiadu oraz drinki z kruszonym lodem na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. 

W kolorowej kuchni

BLENDER ARTISAN (5KSB5553)

Wśród domowych blenderów firmy KitchenAid, znajdziemy propozycje zarówno dla tych użytkowników, dla których kuchnia i jej wysmakowane wyposażenie są oczkiem w głowie, jak i dla poszukujących łatwej metody przygotowywania koktajli. Tej grupie dedykowany jest model Artisan 1,5L– klasyczny blender ze szklanym kielichem, w stylu Vintage.

Bogata gama kolorystyczna pozwoli dopasować go do miksera Artisan 5 i stworzyć doskonały duet urządzeń, także ze względu na uzupełniający się zakres czynności jakie wykonują. Dodatkowy kielich z jego wyposażenia, mniejszy o połowę, da możliwość wygodnego przygotowywania mniejszych porcji dressingów, sosów, pesto oraz dziecięcych posiłków.

Ręczny blender bezprzewodowy – to wygoda i swoboda użytkowania

BLENDER RĘCZNY ARTISAN (5KHB3581)

Niezależnie od miejsca przebywania i odległości od źródła elektrycznego zasilania, nawet w plenerze, możesz mieć zawsze w użyciu i pod ręką akumulatorowy blender ręczny KitchenAid. To także marzenie i doskonałe narzędzie mobilnych prezenterów kulinarnych. Bogate wyposażenie, zamykane do przechowywania w wygodnej walizeczce, odpowiada wszystkim rodzajom blendowania, połączonego z napowietrzaniem włącznie. W dodatku można pracować w naczyniach o różnej pojemności.Bateria trzyma długo, a ładowarka jest w wyposażeniu.

Więcej informacji o produktach marki KitchenAid na stronie sklep.vivamix.pl.

Autoryzowany Serwis i Dystrybucja KitchenAid w Polsce

  1. Mrówcza 208, 04-697 Warszawa, tel 22 8125664
    Salon firmowy VIVAMIX – KitchenAid

Centrum Handlowe Panorama
Al. Witosa 31 lok. 210, Warszawa

Kontakt dla mediów:
Social Kuchnia
Anna Skwierzyńska, anna.skwierzynska@socialkuchnia.pl