Dziel się swoją wiedzą za pomocą Tutoringo !

0
887
Dziel się swoją wiedzą za pomocą Tutoringo !
Dziel się swoją wiedzą za pomocą Tutoringo !

W życiu człowieka bardzo ważną rolę odgrywa edukacja. Rozpoczyna się w momencie, gdy dziecko osiąga wiek, w którym może zacząć już uczęszczać do szkoły. Dotychczas zajęcia były prowadzone w sposób stacjonarny, na terenie szkoły. W społeczeństwie znajduje się wiele osób, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i poziom wiedzy, w tym celu kończą np. wiele kierunków studiów.

Zdecydowanie warto angażować się w proces edukacji, by w przyszłości mieć lepszy start. W obecnym czasie nauka zdalna stała się bardzo popularna, w każdej szkole jest już na porządku dziennym (głównie przez sytuacje na świecie).  Platforma Tutoringo https://tutoringo.com/ została stworzona dla korepetytorów, uczniów, a także rodziców. W jej ofercie można znaleźć narzędzia do efektywnej organizacji, nauczania online oraz tworzenia mikrospołeczności.

Ogromną zaletą jest również fakt, że dostępna jest ona w dwóch wersjach językowych, polskiej oraz angielskiej. Posiada również szeroki zakres przedmiotów do wyboru, o których można dowiedzieć się więcej wchodząc w wymieniony wyżej adres strony internetowej.

Czym są korepetycje?

Korepetycje są zajęciami dodatkowymi, odbywającymi się zwykle poza szkołą. Celem udziału w takich korepetycjach jest powtórzenie materiału, pomoc przy zadanej pracy domowej i wytłumaczeniu niezrozumiałych przez ucznia treści, które w szkole przez nawał materiału mogły zostać pominięte, czy też przekazane w niedbały sposób. Z korepetycji można korzystać na każdym etapie nauczania, począwszy od szkoły podstawowej, wyższej, czy także w czasie studiów. Są przeznaczone dla osób tak naprawdę w każdym wieku, którzy chcą wzbogacić zakres swojej wiedzy.

Dziel się swoją wiedzą za pomocą Tutoringo !

Jeśli jesteś nauczycielem, który dobrze czuje się w roli korepetytora i z pasją pragniesz przekazywać swoją wiedzę edukując przy tym obecne społeczeństwo, platforma Tutoringo jest właśnie dla Ciebie. Z pewnością zastanawiasz się jakie możliwości daje Ci rejestracja na wyżej wspomnianej platformie? Przede wszystkim możesz umawiać się i zarządzać swoim kalendarzem zajęć z uczniem, który jest w formie kalendarza online. Uzyskujesz pełny dostęp do wirtualnej tablicy oraz materiałów multimedialnych, które pomogą Ci w prowadzeniu zajęć zdalnych. Nie masz nad sobą tak naprawdę żadnych ograniczeń, ponieważ zajęcia możesz prowadzić z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, korzystając przy tym z wybranych przez siebie urządzeń, do których zalicza się również telefon.

  Owoce i warzywa są droższe niż przed rokiem. Przez wzrost kosztów niektórzy producenci muszą dokładać do biznesu

Dzięki temu nie tracisz swojego cennego czasu na dojazdy, stanie w korkach, itd. Znaczna część komunikacji poprzez automatyczne notyfikacje zostanie zautomatyzowana. Poprzez rejestracje na platformie zyskujesz https://tutoringo.com/sign-up również szybki dostęp do podstawowych informacji o uczniu przez rozszerzone profile. Oceniasz zaangażowanie każdego swojego ucznia, a także uzyskujesz informacje zwrotne, które pozwolą określić Ci jakość pracy własnej. Celem platformy jest ulepszanie tego, co jest już dostępne na rynku oraz dodawanie cennych funkcji przeznaczonych dla zawodu korepetytora. Jest to proces „cegła po cegle” mający na celu zapewnienie maksymalnej użyteczności w celu osiągnięcia wyjątkowych wrażeń użytkownika. Platforma Tutoringo dzięki dostępnym funkcjom wspiera demokratyzację edukacji.

Warto pamiętać, że platforma Tutoringo.com nie pobiera opłat od ogłoszenia lub udostępnionego profilu przez korepetytora. Skoncentrowana jest na korepetytorach i jakości usług, jakie mogą dostarczać uczniom oraz studentom. Platforma nie jest tablicą ogłoszeniową, portalem reklamowym, jak większość krajowych serwisów. Jest stworzona dla młodzieży, dorosłych i wszystkich poszukujących pomocy przy nauce. Także dla tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz talenty. Platforma zapewnia narzędzia, które znacznie zwiększają produktywność nauczania, również poprawiając przy tym jakość usług, a także ulepszają doświadczenie edukacyjne korzystających z niej uczniów. Najlepsze dopasowania korepetytorów i uczniów oraz budowa lojalnej społeczności, która otacza samych profesjonalistów.

Poprzedni artykułGdyński port notuje rekordowy ruch mimo pandemii. W tym roku ruszy nowy terminal do obsługi promów, a planowane są już kolejne wielkie inwestycje
Następny artykułOstatnie dni konsultacji Krajowego Planu Odbudowy. Duże miasta walczą o większy dostęp do unijnych środków