Cudze chwalicie, a swego nie znacie… Od tego przysłowia, z całą pewnością możemy rozpocząć opis niezwykłego miejsca, w którym mieści się Hotel Kmicic, jak i jego samego. Wielu z nas z ogromną chęcią wyjeżdża na zagraniczne wakacje, a każde z nich są dla nich ogromnym wydarzeniem i powodem do dumy. Jednak coraz wyraźniej widoczny jest obecnie fakt, że nie znamy tego co nasze, nie potrafimy pokazać i nazwać piękna, jakie kryje w sobie rodzima natura. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na podróżowanie po Polsce i również tutaj znaleźć swoje ulubione miejsca, a tych które idealnie się do tego nadają z pewnością nie brakuje. Jednym z nich będzie właśnie Hotel Kmicic, zlokalizowany na pięknym wzgórzu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tutaj przyroda, cisza i możliwość relaksu jest iście zachwycająca.

Hotel na konferencje
Hotel na konferencje

Spokój, cisza, przyroda…

Jura Krakowsko- Częstochowska jest jednym z piękniejszych regionów w Polsce. A znajdujący się w samym jej sercu Złoty  Potok ma klimat wręcz magiczny. Każdemu, kto jeszcze nie był w tej okolicy można z pewnością polecić odwiedzenie tej lokalizacji. Spacery są tu wyjątkowe, a świat roślin i zwierząt wręcz zachwyca sprawiając, że nie chce się wracać do codzienności, a jedynie pozostać tu w przyjemnym zawieszeniu, odpoczywając od zgiełku codzienności. Do przemierzenia mamy piękne bukowe lasy, podziwiać możemy również liczne stawy oraz potoki znajdujące się w okolicy. Dolina Wiercicy zdaje się być skryta pośród pasma wzgórz, na których znajdują się liczne wapienne ostańce, jak również jaskinie i groty, które skrywają swoją niezwykłą historię i tajemnicę. Może więc z pełną stanowczością stwierdzić, że niesamowitych i nietuzinkowych miejsc do odkrycia jest tu niezwykle wiele. Jednak mimo wszystko najbardziej docenić należy możliwość pełnego obcowania z przyrodą.

Komfort i luksus w Hotelu Kmicic

Chcąc poznać niezwykły klimat regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, najlepiej zdecydować się na nocleg w Hotelu Kmicic w Janowie, w województwie śląskim. Hotel Kmicic Belvedere & SPA znajduje się w sercu tych niepowtarzalnych okoliczności przyrody, niejako nad nimi górując, gdyż zbudowano go na wysokim wzgórzu, co dodatkowo dodało mu iście kmicicowskiego. U jego stóp znajdują się bowiem złotopotockie błonia oraz stawy Krasińskiego. Hotel oferuje wysoki standard wypoczynku i odpowiednie warunki dla każdego swojego klienta. Przyjmuje również rodziny z dziećmi, zapewniają odpowiednie warunki i atrakcje. Smakosze z kolei docenią wyśmienitą miejscową kuchnię tutejszych kucharzy, dzięki czemu na każdy posiłek z chęcią wraca się ze spacerów połączonych z podziwianiem przyrody.

  Firmy rodzinne lepiej niż inne poradziły sobie w pandemicznym kryzysie. Mimo to kilka procent z nich nigdy nie wróci na rynek
Hotel Kmicic
Hotel Kmicic

SPA to dodatkowy wyznacznik luksusu, gdyż daje możliwość pełnego zrelaksowania się i wypoczynku. W tym zakresie miejsce, w którym postał Hotel Kmicic nie jest absolutnie przypadkowe. W tutejszych lasach znajdują się źródła leczniczych wód, które świetnie sprawdzają się w rozmaitych zabiegach na ciało dla klientów hotelu. Z pewnością więc warto odpowiednio podzielić czas swojego pobytu w okolicy zarówno pomiędzy obcowanie z tutejszą przyrodą, a spędzanie długich godzin, na błogim relaksie w SPA. Jednak jak się okazuje to jeszcze nie wszystko, co oferuje nam region Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Potrzeba nam więc będzie długiego urlopu, lub wielokrotnych powrotów do tej lokalizacji, aby mieć możliwość poznania jej wszystkich bogactw.

Niezwykłe szlaki turystyczne

Pomiędzy Częstochową a Krakowem w Jurze znajduje się przepiękny Szlak Orlich Gniazd. Jest to połączenie zamków oraz warowni, które powstawały na skałach sięgających 30 metrów wysokości. Ma on prawie 164 kilometry długości, więc na ich zwiedzanie potrzeba będzie sporo czasu, jak i znalezienie odpowiedniego noclegu w okolicy. Takim miejscem z pewnością jest właśnie Hotel Kmicic, w którym warto spędzić czas w trakcie zgłębiania tajemnic i piękna regionu.

Dlaczego Hotel Kmicic?

Jest to miejsce wyjątkowe, które zdaje się niemal łączyć i przenikać z okoliczna naturą. Jednocześnie stanowi jej uosobienie i element pokazujący kulturę i gościnność regionu. Nocując w tej lokalizacji, każdy czuje się jak w domu, przyjęty z troską i zaangażowaniem, ma do dyspozycji wszelkie wygody, pyszne jedzenie i liczne atrakcje. Mimo wszystko najcenniejsze zdaje się tu być obcowanie z przyrodą, jak również cisza i spokój, których nie doświadczamy w dzisiejszych miastach, gdy nieustannie gdzieś pędzimy. Z kolei właśnie Hotel Kmicic wydaje się być lokalizacją idealną na rodzinne wakacje, wspólne święta czy organizację rozmaitych imprez okolicznościowych.

Jakość świadczonych tu usług plasuje się na bardzo wysokim poziomie i jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo każdy klient z pewnością zwróci uwagę na wyjątkowo uczciwe i korzystne ceny w stosunku do właśnie jakości, tego co otrzymujemy w zamian.

  Przedstawicielka WHO w Polsce: Zamykanie granic i brak podróżowania nie są rozwiązaniem. Tylko skoordynowane działania mogą powstrzymać koronawirusa

Hotel Kmicic i jego okolica, to miejsce, w którym każdy spędzi miło czas, jest otwarty na każdego klienta – zarówno na osoby podróżujące samotnie, jak i na rodziny z dziećmi. W tej kwestii dostrzegalna jest więc ogromna elastyczność. Dotychczasowi klienci chętnie wskazują Hotel Kmicic, jako miejsce, do którego chcą jeszcze powrócić, bo naprawdę udało im się tu wypocząć i naładować akumulatory.

Wyjątkowy Hotel w wyjątkowym miejscu

Jeśli więc poszukujecie wspaniałej lokalizacji na najbliższe wakacje z bliskimi i chcecie lepiej poznać piękno swojego rodzinnego kraju, to z całą pewnością świetnym rozwiązaniem będzie wybranie Hotelu Kmicic w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Spędzicie tu czas aktywnie, rodzinnie, w otoczeniu przepięknej przyrody. Dodatkowo czekają na was liczne atrakcje, możliwość skorzystania z zabiegów SPA i rewelacyjna kuchnia. W takich warunkach z pewnością można odpocząć i naładować akumulatory na kolejny okres w pracy.

Sam Hotel Kmicic jest niezwykle przytulny, więc poza samym poznawaniem okolicy również noclegi i spędzanie czasu w jego wnętrzach będą niezwykle przyjemne. Jest to miejsce na turystycznej mapie Polski, które z czasem wyrośnie na wspaniałą perłę, pośród polecanych lokalizacji do odpoczynku, dla całych rodzin i nie tylko. A jeśli jeszcze tam nie byliście z pewnością warto nadrobić zaległości. Pamiętajmy również, że hotel w niezwykłym otoczeniu przyrody może stać się świetną bazą wypadową do okolicznych miejscowości, w których zwiedzimy wiele ciekawych miejsc i lepiej poznamy historię naszego kraju. To świetny przykład dla stwierdzenia, że podróże kształcą, więc z pewnością najbliższe wakacje warto spędzić właśnie w Hotelu Kmicic.

Jeśli zastanowimy się na co zwracamy uwagę przy wyborze miejsca na wakacje, to z pewnością każdą z tych rzeczy znajdziemy właśnie w Hotelu Kmicic w województwie śląskim. To miejsce dopiero zyskuje rzesze zwolenników, jednak nie można odmówić mu uroku i piękna. A patrząc w przyszłość możemy wróżyć mu wielką popularność i licznych gości, którzy będą odwiedzać tę lokalizację nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok, chcąc podziwiać piękno zmieniających się krajobrazów w otaczającej go unikalnej przyrodzie.

  Raport PGNiG: Unijne wymogi klimatyczne i wahania cen surowców wyzwaniem dla sektora energetycznego. Odpowiedzią są innowacje

Zapraszamy do Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Hotelu Kmicic.
www.hotel-kmicic.pl

ŹRÓDŁOhttps://www.hotel-kmicic.pl/
Poprzedni artykułJak wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) w e-commerce?
Następny artykułInwestycja opłacalna i bezpieczna !

1 KOMENTARZ

  1. Byłem w hotelu Kmicic z rodziną na weekendzie majowym. Polecam. Pokój zadbany, miła obsługa, rozsądne ceny. Przede wszystkim piękna okolica.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.