Jak wybrać nowy grzejnik?

0
1035
Jak wybrać nowy grzejnik?
Jak wybrać nowy grzejnik?

Przy wyborze grzejników ważnym czynnikiem jest pomieszczenie, w jakim będą one zamontowane i użytkowane. Jak elegancko urządzić mieszkanie, gdy widnieje w nim ogromny i ciężki grzejnik, który nie pasuje do wystroju wnętrza? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Salon to miejsce, w którym zazwyczaj jest więcej metrów do wykorzystania, niż w pozostałych pomieszczeniach.  Oznacza to, że można wybrać zarówno poziome, jak i pionowe grzejniki. To także idealna przestrzeń, gdzie można pochwalić się swoim grzejnikiem. Taką propozycję przygotowała firma Enix – producent grzejników dekoracyjnych oraz grzejników łazienkowych.

W kolekcji grzejników marki Enix z linii Create są takie, które posiadają specjalnie zaprojektowaną iluminację LED. W subtelny sposób oświetla ona grzejnik dekoracyjny, podkreślając przy tym jego kształt oraz barwy. Taki grzejniki daje ciepło w chłodne dni, ale staje się również nastrojową lampą i unikalną ozdobą jak te, z kolekcji BATIK, BAMBUS, PALMA czy MANGO LIGHT.

W kuchni, gdzie przestrzeń użytkowa jest mniejsza, dobrze wybrać model, który nie zajmie wiele miejsca. Firma wypuściła na rynek niezwykle cienki grzejnik Sotti. Wbrew pozorom, szczupła i kompaktowa konstrukcja tego grzejnika ma dużą moc grzewczą.

Nie wiesz jaki grzejnik wybrać? Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta marki Enix.

W tym roku firma Enix zdobyła Nagrodę Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA”.

  Hotel Kmicic - idealne miejsce na konferencje lub szkolenie firmowe
Poprzedni artykułZmiany w zespole RTB House. Abgarowicz, Gilewska, Dąbrowski i Hada z nowymi kompetencjami
Następny artykułPrzemysł chemiczny walczy ze zmianami klimatycznymi. Przyszłość to m.in. innowacyjne wykorzystanie dwutlenku węgla czy chemiczny recykling