John Deere – traktory i szyby ciągnikowe najwyższej klasy

John Deere – traktory i szyby ciągnikowe najwyższej klasy

0
746
John Deere – traktory i szyby ciągnikowe najwyższej klasy
John Deere – traktory i szyby ciągnikowe najwyższej klasyJohn Deere to amerykańska firma zajmująca się produkcją ciągników, maszyn rolniczych oraz części i zamienników do wcześniej wspomnianych. W Polsce nie jest to tak popularny brand jak przykładowo Zetor, Ursus czy Kubota, aczkolwiek jak już wielokrotnie się przekonaliśmy, nie zawsze renoma musi być wyznacznikiem jakości usług i sprzedawanych produktów. Jeśli chodzi o jakość, to tej zdecydowanie nie można im odmówić. Dodatkowo firma zajmuje się również produkcją części takich jak opony, instalacje hamulcowe czy szyby John Deere, które podbiły serca kupujących na całym świecie.

Spektakularna historia marki

Główna siedziba manufaktury mieści się w amerykańskim stanie Illinois, a początek działań John Deere datuje się już na pierwsze lata XIX wieku. Historia marki rysuje się bardzo ciekawie, ponieważ wdawała się ona we współpracę z wieloma partnerami biznesowymi, przechodziła fuzję i wielokrotnie zmieniała właścicieli oraz dyrektorów wykonawczych. Mimo wszystko w niczym to nie przeszkodziło i dzisiaj amerykański producent dystrybuuje wysokiej klasy maszyny rolnicze, a wspominane już wcześniej szyby John Deere oceniane są, jako jedne z najlepszych w swojej kategorii.

Niezawodne szyby do ciągnika

Skoro jesteśmy przy szybach John Deere, to warto zaznaczyć, że markę zbierała za nie laury w niejednym konkursie branżowym, jak również na łamach wielu światowych rankingów. Ciężko wytłumaczyć fenomen tego zjawiska, aczkolwiek bez wątpienia jest związane z dbałością o szczegóły oraz wykorzystaniem najlepszych materiałów, co w fabrykach w Moline jest codziennością. Szyby John Deere to wytrzymałe i niezawodne komponenty, dzięki czemu cała kabina w traktorze jest trwała bezpieczna i wygodna. Specjalny system uchylnych szkleń pozwala na odpowiednią wentylacje środowiska pracy w gorące dni, a doskonale dopasowane uszczelki nie przepuszczają chłodu, gdy temperatura spada. W dodatku podwyższony standard bezpieczeństwa zapewnia ochronę przed gałęziami, odpryskującymi kamieniami, oraz wszelkimi innymi elementami, które w przypadku zbicia szkła mogłoby zagrozić kierowcy. Dzięki szybom John Deere nawet wielogodzinna praca w traktorze jest komfortowa i przyjemna.

Podsumowując, John Deere to marka na miarę XXI wieku. Traktory, części i zamienniki, jak również inne maszyny przeznaczone do pracy na budowie i roli to pojazdy oraz produkty stworzone z myślą o profesjonalnych rolnikach, którzy do swojego ciężkiego fachu potrzebują niezawodnych maszyn.

Więcej na temat szyb na – eszyby.pl