Materace dla noworodków i niemowląt

0
1090
Materace dla niemowląt
Materace dla niemowląt

Dbanie o prawidłową postawę dziecka zaczyna się od pierwszego dnia jego życia. A zdrowy kręgosłup to podstawowa i najważniejszą część ludzkiego organizmu, a zarazem kluczowy element dla prawidłowej postawy. Stanowi on swoistą rurę chroniącą rdzeń kręgowy i rusztowanie utrzymujące ciało w równowadze. Jak wiadomo pierwsze miesiące życia niemowlę spędza głównie w łóżeczku. To dlatego tak ważne jest by wybrać odpowiedni materac, który zapewni nie tylko komfort, wygodę, ale również stabilną pozycję pozwalającą na prawidłowy rozwój kości, a także bezpieczną, sterylną, hipoalergiczną przestrzeń do codziennej beztroskiej zabawy i spokojnego snu.Godnym polecenia wyborem materaca zwłaszcza dla noworodków, ale  i materace dla niemowląt są materace lateksowe. Ich zaletą jest stabilna powierzchnia, o której istocie wspomnieliśmy wyżej, sterylność, łatwość w upraniu, co znacznie ułatwia utrzymanie higieny materaca oraz warstwowa struktura, dzięki której zostaje zachowana swobodna cyrkulacja powietrza wewnątrz.

Poziom twardości materaca powinien być wybierany odpowiednio do wieku naszego malucha. I tak w pierwszych miesiącach jego życia (8-9 miesięcy)polecane są materace twardsze, z kolei w późniejszym czasie można je zmienić na średnio – twarde. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  materace dwustronne, których zaletą jest oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy. Wraz z wzrostem maluszka wystarczy tylko zmienić materac na drugą stronę i gotowe. Dzięki temu nie ma konieczności ponownego zakupu materaca, kłopotu ze sprzedażą czy przechowywaniem poprzedniego, a przede wszystkim nasze dziecko będzie miało zapewnione odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Naszym bestsellerem w tej kategorii dla noworodków jest Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś.

Jeśli szukacie Państwo materaca dla niemowlęcia to doskonałym wyborem będzie Materac dziecięcy BABY COMFORT MATERASSO. Jest to wielozadaniowy materac, gdyż oprócz swoich klasycznych funkcji: dbałości o prawidłowy rozwój kręgosłupa poprzez umożliwienie przyjęcia stabilnej, zdrowej pozycji, posiada właściwości zdrowotne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania, jakim jest pokrowiec ALGUA, absorbuje wilgoć z ciała maluszka i jednocześnie uwalnia zawarte w nim mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich. Ten zbawienny składnik używany często w różnego rodzaju maskach w salonach kosmetycznych jest skutecznym, bezinwazyjnym, nieszkodliwym, sposobem na dostarczenie witamin, minerałów, aminokwasów, Beta-karotenu, żelaza, przeciwutleniaczy i wielu innych, a przede wszystkim działa kojąco na skórę maluszka. Bezpieczeństwo dla dziecka zachowuje również przez swoje właściwości antybakteryjne oraz dobry poziom wewnętrznej wentylacji. Taki szczegół jak odpowiedni przepływ powietrza w środku materaca waży o tym, czy niebezpieczne dla maluszka drobnoustroje i alergeny będą się zatrzymywać we wnętrzu wyściółki.

  Raportowanie umów o dzieło daje ZUS-owi większe możliwości ich kontroli i kwestionowania. Zakład może też naliczyć zaległe składki

Nasze materace cieszą się nienaganną opinią klientów oraz pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.

Zachęcamy do przeglądnięcia naszych katalogów, gdzie możecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą naszych salonów. Jeśli potrzebujecie Państwo porady zapraszamy do naszych sklepów położonych w Cieszynie oraz Bielsko Białej ,a takż edo kontaktu z naszymi konsultantami pod numerami telefonów dostępnymi w zakładce „kontakt z nami”.

ŹRÓDŁOministerstwodobrychsnow.pl
Poprzedni artykułZaar.pl – nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem
Następny artykułGala Lubelskiego Orła Biznesu 2018.