NRDB to my

0
601

NRDB to my… w Poznaniu od kilku dni mocno widoczna jest akcja marketingowa spółki kadrowo – płacowej NRDB mająca na celu pokazanie i przybliżenie firmy.

Spoty reklamowe przedstawiające zarząd firmy pojawiają się w różnych miejscach miasta. W maju ruszyła również reklama w regionalnej prasie, radiu oraz mediach społecznościowych.

Spółka NRDB chce być postrzegana lokalnie jako partner dla każdej nawet najmniejszej działalności. Założyciel firmy i obecny prezes spółki Adam Snela na pierwszym miejscu stawia relacje interpersonalne i właśnie kapitał ludzki stanowi filar spółki. NRDB to transparentność i standardy. W tym celu w 2019 roku firma NRDB – Najlepsze Rozwiązania Dla Biznesu opatentowała innowacyjne rozwiązania i nowe odświeżone logo.

Firma w 2019 roku szybko zdobywa lokalny rynek. Pomysł na firmę bez ZUS i rejestracja nowych spółek w początkowej fazie stają się wizytówką NRDB, a każdy polecający klient sprawia efekt kuli śniegowej. W tym samym roku NRDB ma już rozbudowany rynek lojalnych partnerów. Spółka jednak cały czas szuka swojego miejsca w mocno zagęszczonym rynku biur rachunkowych. Rejestracja nowych podmiotów oraz rozbudowana pełna księgowość dla spółek handlowych znacząco hamują kierunek w którym firma NRDB chce iść od samego początku.

Cel jest jeden – kapitał ludzki, kadry i płace, doradztwo lokalnym firmom oraz innym biurom rachunkowym w obsłudze kadrowo-płacowej. TAK… to kierunek w którym spółka rusza w 2020 roku. Tego samego roku zostają wypowiedziane wszystkie umowy księgowe, a partnerzy NRDB zostają przekazani na podstawie trójstronnych umów do lokalnych partnerskich biur rachunkowych. Od 2020 roku NRDB ukierunkowując się na obsługę kadrowo-płacową zaczyna pisać nową historię zdobywając kolejnych partnerów biznesowych. NRDB staje się lokalnym liderem w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Spółka cały czas udostępnia możliwość rejestracji firmy pod swoim adresem wirtualnego biura, jednak wszystkie zapytania na usługę księgową przekazuje do partnerskich biur rachunkowych.

  Do końca czerwca Krajowy Plan Odbudowy powinien uzyskać zgodę Komisji Europejskiej. Polska liczy na pierwsze środki już w wakacje

NRDB cały czas mocno stawia na rozwój swojej kadry. Szkolenia i inwestycja w pracowników to jeden z celów, który umożliwia spółce podnoszenie jakości świadczonych usług. Nowe umowy partnerskie w sprawie obsługi kadrowo-płacowej, prawnej, kodeksu prawa pracy czy BHP stają się wizytówką NRDB. Lokalny rynek biur rachunkowy dostrzega plusy jakie daje współpraca z NRDB. W 2021 roku spółka otrzymuje podobną ilość zapytań o współpracę od samych właścicieli firm jak i biur rachunkowych, które zlecają do NRDB kadry i płace własnych klientów. Taki jest cel spółki na bieżący rok i na najbliższe lata. Kadry i płace NRDB świadczone na najwyższym poziomie.

Poprzedni artykułFundacja Batorego: Centralizacja szpitali merytorycznie nieuzasadniona. Rolę samorządów trzeba wręcz wzmocnić
Następny artykułNiemal połowa firm hazardowych na rynku online działa nielegalnie. Głównym powodem są wysokie podatki i restrykcyjne przepisy [DEPESZA]