Poradnik dżentelmena – jak w każdej sytuacji wyglądać stylowo oraz z klasą?

0
736
Poradnik dżentelmena
Poradnik dżentelmena

Wizerunek to zarówno istotna rzecz dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy swoim codziennym ubiorem tworzą własną wizytówkę będąc w pracy, czy chociażby na zakupach. Elegancki wygląd oraz niebanalne kreacje pozwalają zwrócić na siebie uwagę oraz sprawić, że staniemy się atrakcyjnym nabytkiem dla naszych przyszłych pracodawców. Dbanie o swój wizerunek niesie również wiele innych pozytywnych aspektów, natomiast stajemy się znacznie bardziej interesujący dla naszych rówieśników oraz dla otoczenia, w którym przebywamy. Osoba, która na co dzień dba o swój dress code jest często odbierana za osobę kompetentną oraz postrzegana za zabawną i inteligentną. Wnioskując osoby, które dużą uwagę poświęcają swojej urodzie oraz starają się zawsze dobrze wyglądać, mają na ogół więcej przypisywanych zalet w porównaniu do ludzi, którzy nie dbają o swój wizerunek na co dzień.

W dzisiejszym artykule będzie mowa o panach oraz o ich stylu ubierania, aby pomóc im w wyborze odpowiednich elementów odzieży na co dzień oraz w święta na miarę prawdziwego dżentelmena. Propozycje ubioru oraz wskazówki są podane dla wszystkich panów o różnej karnacji oraz typie męskiej sylwetki. Wszystkich mężczyzn, którzy chcą poznać kilka klasycznych stylizacji na dwie wybrane okazje lub pory dnia, serdecznie zapraszamy do lektury.

Na co dzień, na luzie

Biały T-shirt oraz klasyczne, niebieskie jeansy to rzecz obowiązkowa w szafie każdego mężczyzny. Ubrania w klasycznych krojach oraz ponadczasowe materiały oraz kolory świetnie prezentują się na różnych typach budowy oraz na wszystkich typach karnacji. Nie ważne zatem czy panowie posiadają ciemny odcień, czy też blady odcień skóry klasyczna koszulka wraz z jeansami to zestaw, który sprawdzi się dla każdego. Aby jednak urozmaicić podstawowy męski zestaw ubraniowy do pracy, czy też na miasto warto postawić na ciekawe, sportowe buty. Przy stonowanej gamie kolorystycznej męskiej stylizacji warto skontrastować ją obuwiem. W ty przypadku sprawdzą się buty w żywym kolorze jak czerwień czy zieleń. Bardzo eleganckim dodatkiem do kreacji może być biżuteria w postaci zegarków, czy bransoletek z zawieszką, której nie wstydzą się założyć prawdziwi dżentelmeni.

  Start-upy w centrum zainteresowania inwestorów i korporacji. Ponad 1/3 z nich generuje wyższe przychody niż przed pandemią

Odświętnie

Wydarzenie lub określona uroczystość, na której zamierzamy się znajdować wymaga również odpowiedniej garderoby na tą okazję. Męska marynarka oraz dobrze dobrana koszula to główne elementy, które w swoim zbiorze odświętnych ubrań powinien posiadać modny mężczyzna. Dobrze dopasowany kołnierzyk spowoduje, że szyja oraz twarz będzie wyglądać szczupło oraz z gracją. To samo tyczy się wyboru odpowiedniej szerokości klap, które należy wybrać zgodnie z własną budową ciała. Dla panów o tęższej budowie polecamy klapy w wąskich wersjach, natomiast panom o mniejszych gabarytach polecamy męskie marynarki z szerszymi klapami. Do takiego zestawu warto dobrać męską biżuterię czyli bransoletki z zawieszkami lub zegarki z dużą, wyrazistą tarczą.

Więcej na nefryt-sklep.pl

ŹRÓDŁOnefryt-sklep.pl
Poprzedni artykułJak być holowanym?
Następny artykułJohn Deere – traktory i szyby ciągnikowe najwyższej klasy