Zaar.pl – nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem

0
1136
Meble na wymiar
Meble na wymiarJesteśmy Zaar i specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej klasy mebli na wymiar.

Naszej codziennej pracy towarzyszy nam niezwykła pasja i kreatywność. Marka ZAAR to połączenie trwałości i perfekcji z elegancją i wyczuciem smaku.

Tworzymy meble z gwarancją wysokiej jakości wykonania oraz oryginalnym i nie powtarzalnym wyglądzie. Dbamy o stylowy wygląd wnętrz i tworzymy dla naszych Klientów  przestrzeń, w której każdy chce spędzić czas.

Co oferujemy naszym klientom:

  • Meble kuchenne projektowane na wymiar
  • Szafy, szafki, konsole, komody na wymiar
  • Stoły z litego drewna
  • Salon meblowy bielsko
  • Stoły z litego drewna z zastosowaniem żywicy

Rozwijając działalność i wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wzbogaciliśmy nasze portfolio o nowoczesne i niebanalne panele oraz dekoracje ścienne wykonane z chrobotka i mchu ozdobnego. Taka stylizacja nada Twoim ścianom magii, pozwoli stworzyć unikatowy efekt.

Meble ZAAR to ręczna robota, każde zlecenie to indywidualny projekt, profesjonalne podejście oraz pełne wsparcie dla naszych klientów. Cenimy bezkompromisowe połączenie minimalizmu i jakości. Stwórz z nami niepowtarzalny efekt Twojego domu, pozwól nam zadbać o każdy szczegół, wejdź z nami w stylowy świat perfekcji i harmonii.

Nasze motto to JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, PERFEKCJA.

Zapraszamy na naszą stronę www zajmująca się sprzedażą odkurzaczy odkurzacz pneumatyczny. Zobacz nasze portfolio i skontaktuj się z nami.

  Po ponad roku obowiązywania ustawy nie powstała ani jedna społeczna agencja najmu. Ich rozwój hamuje drastyczny wzrost czynszów