Goclever wprowadza nowy tablet – Quantum 3 960 Mobile

Polska firma Goclever wprowadza do oferty nowy tablet z serii Quantum – model Quantum 3 960 Mobile.

0
845Quantum 3 960 Mobile – tabletowa nowość od Goclever

Polska firma Goclever wprowadza do oferty nowy tablet z serii Quantum – model Quantum 3 960 Mobile. Dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie urządzenie powinno zainteresować użytkowników poszukujących idealnego tabletu do oglądania filmów, surfowania po internecie i komunikowania się ze znajomymi. Nowość wyróżnia się zastosowaniem świetnego ekranu IPS 9,6” (1280×800 pikseli) firmy Samsung, elegancką obudową ze szczotkowanego aluminium oraz obsługą dwóch kart SIM.

Najnowszy tablet Goclever pracuje pod kontrolą dopracowanego, stabilnego systemu operacyjnego Android 6.0 i wyposażony jest w wydajny, czterordzeniowy procesor SC7731 (taktowany zegarem 1,3 Ghz), 1 GB pamięci RAM, układ graficzny Mali-400, 16 GB wbudowanej pamięci (z możliwością rozbudowy za pomocą kart pamięci MicroSD) oraz akumulator o pojemności 5 000 mAh.

Taka konfiguracja oraz ekran IPS 9,6” firmy Samsung o doskonałej jakości sprawiają, że urządzenie wręcz idealnie nadaje się np. do oglądania filmów z serwisów VoD (np. Netflix, Amazon czy Ipla), korzystania z Youtube, Facebooka, surfowania po internecie, sprawdzania poczty elektronicznej czy komunikacji ze znajomymi. Dodatkowym atutem są dwa gniazda SIM, które pozwalają użytkownikowi na idealne dobranie usług mobilnego internetu – możliwe jest np. korzystanie z oddzielnych kart dla transmisji danych w Polsce oraz roamingu.

Istotnym atutem urządzenia jest również atrakcyjna i odporna na uszkodzenia obudowa – tył tabletu wykonano ze szczotkowanego aluminium. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje eleganckiego charakteru, ale również jest praktyczne w użytkowaniu, bo na obudowie nie widać śladów palców.

Na liście wyposażenia znalazły się również m.in. wbudowany moduł GPS, tuner FM, moduły Bluetooth/WiFi, gniazdo audio 3.5, dwa aparaty fotograficzne oraz czytnik kart micro SD. Wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość aktualizowania oprogramowania tabletu w trybie OTA (bezpośrednio z serwerów producenta, bez konieczności podłącza urządzenia do komputera). Urządzenie ma 24 miesięczną gwarancję.

Cena: 449,00 PLN, Produkt jest dostępny: goclever.com