NAGRODA KONSUMENTA DLA firmy ENIX

0
575
Jak wybrać nowy grzejnik?
Jak wybrać nowy grzejnik?Firma Enix – czołowy producent grzejników CO, została zaproszona do wzięcia udziału w głosowaniu online o Godło „Nagroda Konsumenta 2019” w kategorii – producenci grzejników centralnego ogrzewania.

Konkurs ma za zadanie promować sprawdzone przez konsumentów, wysokiej jakości produkty i usługi dostępne na polskim rynku. „Nagroda Konsumenta” jest oceniającym oraz opiniującym programem prokonsumenckim. Tym samym, zwycięzcy głosowania mają możliwość korzystania z marki „Nagroda Konsumenta 2019” przy promocji swoich produktów oraz usług.

Głosowanie o przyznanie Godła za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta, jest prowadzone do 24 lipca 2019 roku, na stronie organizatora – Nagroda Konsumenta.

Firma Enix to producent rozwiązań w zakresie techniki grzewczej różnych zastosowań. Specjalizuje się w produkcji grzejników ozdobnych, w tym grzejników do łazienki. Staranny dobór rozwiązań technologicznych oraz funkcjonalnych, zapewnia niezawodność produktów marki Enix.

Ponadto, producent gwarantuje 10 letnią gwarancję na grzejniki z grupy Enix Create oraz 5 letnią na grzejniki dekoracyjne.

Zachęcamy do głosowania!